Refresh


home : Wielrennen : Ronde van Turkije


Ulissi maakt favorietenrol waar in bergrit Ronde van Turkije

Ulissi was de snelste in een sprint met z'n drieën.

vr 13/10/2017 - 15:56 Na de hattrick van Sam Bennett heeft Diego Ulissi (UAE Team Emirates) het stokje overgenomen in de Ronde van Turkije. Ulissi veegde op een aankomst bergop de vloer aan met Deen Jesper Hansen en de Colombiaan Daniel Felipe Martinez.

De klimmers konden na 3 sprintetappes eindelijk hun hartje ophalen in de voorlaatste WorldTour-wedstrijd van het jaar. In de finale wachtte een slotklim van 5,7 km, die gemiddeld 7,3% steeg.

Leider Sam Bennett ging al vlug overboord. Zijn sprintrivaal Edward Theuns haakte langer aan en verloor uiteindelijk maar een anderhalve minuut op de dagwinnaar.

In de vuurlinie schoot Diego Ulissi op alles wat bewoog. De vinnige Italiaan was op papier torenhoog favoriet. En hij loste de verwachtingen ook in. Jesper Hansen (Astana) en Daniel Felipe Martinez (Willier) waren in een sprint met zijn drieën kansloos tegen Ulissi, die ook de nieuwe leider is.

Ulissi pakte in de slotmeters nog enkele seconden

profiel
Uitslag

Uitslag rit

1 ITA Diego Ulissi UAD 5u36'03"
2 DEN Jesper Hansen AST +5"
3 COL Daniel Martínez WIL +9"
4 ITA Fausto Masnada ANS +11"
5 VEN Yonder Godoy WIL +17"
6 RUS Ildar Arslanov GAZ +17"
7 ITA Francesco Gavazzi ANS +32"
8 OOS Gregor Mühlberger BOH +32"
9 POL Przemyslav Niemiec UAD +34"
10 KAZ Andrey Zeits AST +37"
11 TSJ Leopold König BOH +39"
12 COL Jarlinson Pantano TFS +50"
13 WRU Ilia Koshevoy WIL +50"
14 SPA Eduard Prades CJR +1'01"
15 COL Darwin Atapuma UAD +1'03"
16 SPA Jordi Simón SOU +1'03"
17 SPA Diego Rubio CJR +1'03"
18 SPA Antonio Molina CJR +1'12"
19 ITA Edoardo Zardini BRD +1'17"
20 RUS Sergej Lagoetin GAZ +1'22"
26 BEL Edward Theuns TFS +1'32"
41 BEL Julien Stassen WVA +3'18"
45 BEL Thomas Deruette WVA +4'08"
64 BEL Grégory Habeaux WVA +9'03"
72 BEL Jimmy Duquennoy WVA +11'55"
81 BEL Ludovic Robeet WVA +12'24"
klassement
1 ITA Diego Ulissi UAD 26u32'13"
2 DEN Jesper Hansen AST +12"
3 ITA Fausto Masnada ANS +24"
4 COL Daniel Martínez WIL +29"
5 RUS Ildar Arslanov GAZ +30"
6 VEN Yonder Godoy WIL +30"
7 ITA Francesco Gavazzi ANS +38"
8 POL Przemyslav Niemiec UAD +47"
9 KAZ Andrey Zeits AST +50"
10 COL Jarlinson Pantano TFS +1'03"
11 SPA Eduard Prades CJR +1'14"
12 WRU Ilia Koshevoy WIL +1'14"
13 SPA Jordi Simón SOU +1'16"
14 SPA Diego Rubio CJR +1'16"
15 BEL Edward Theuns TFS +1'17"
16 SPA Antonio Molina CJR +1'25"
17 COL Darwin Atapuma UAD +1'27"
18 ITA Edoardo Zardini BRD +1'30"
19 VS Chris Butler CJR +1'35"
20 POL Mateusz Taciak CCC +1'37"
21 DUI Silvio Herklotz BOH +1'45"
22 RUS Sergej Lagoetin GAZ +2'06"
23 VS Kiel Reijnen TFS +2'07"
24 RUS Sergey Firsanov GAZ +2'11"
25 TUR Ahmet Örken TUR +2'18"
26 POL Piotr Brozyna CCC +2'28"
27 POL Leszek Plucinski CCC +2'39"
28 ITA Enrico Barbin BRD +2'59"
29 JAP Fumiyuki Beppu TFS +3'15"
30 LET Aleksejs Saramotins BOH +3'31"
31 TUR Nazim Bakirci TUR +3'35"
32 POL Michal Paluta CCC +3'57"
33 SPA David Arroyo CJR +4'28"
34 ITA Vincenzo Albanese BRD +4'29"
35 FRA Christophe Masson WVA +4'34"
36 ITA Alessandro Tonelli BRD +5'25"
37 ITA Mirco Maestri BRD +5'35"
38 KAZ Zhandos Bizhigitov AST +6'42"
39 BEL Julien Stassen WVA +7'06"
40 BEL Grégory Habeaux WVA +9'27"
41 ITA Edward Ravasi UAD +9'45"
42 RUS Pavel Broett GAZ +10'44"
43 KAZ Dmitriy Gruzdev AST +11'32"
44 ITA Manuel Belletti WIL +12'06"
45 NED Boy van Poppel TFS +12'08"
46 RUS Nikolai Trussov GAZ +12'29"
47 ITA Davide Ballerini ANS +12'36"
48 ITA Riccardo Minali AST +12'50"
49 VS Gregory Daniel TFS +13'30"
50 POR Rafael Reis CJR +13'43"
51 POL Patryk Stosz CCC +14'29"
52 IER Sam Bennett BOH +14'30"
53 TUR Serkan Balkan TUR +14'37"
54 ITA Danilo Celano CJR +15'14"
55 ITA Simone Consonni UAD +15'40"
56 ZWI Lukas Spengler WVA +16'33"
57 TUR Ahmet Akdilek TUR +17'03"
58 ITA Andrea Vendrame ANS +17'42"
59 ITA Simone Sterbini BRD +19'01"
60 DUI Jonas Koch CCC +20'06"
61 TSJ František Sisr CCC +20'43"
62 NOO Vegard Laengen UAD +20'53"
63 TUR Onur Balkan TUR +21'26"
64 ITA Liam Bertazzo WIL +21'29"
65 ITA Mattia Frapporti ANS +22'24"
66 BEL Thomas Deruette WVA +22'24"
67 TUR Feritcan Samli TUR +22'59"
68 RUS Igor Boev GAZ +23'29"
69 ITA Paolo Simion BRD +23'52"
70 ITA Matteo Spreafico ANS +24'20"
71 BRA Flávio Cardoso SOU +24'54"
72 KAZ Nikita Stalnov AST +25'04"
73 SLO Marko Kump UAD +25'08"
74 BRA Murilo Affonso SOU +25'44"
75 RUS Ivan Rovnyi GAZ +25'45"
76 NZL Shane Archbold BOH +26'17"
77 ITA Marco Maronese BRD +26'33"
78 KAZ Ruslan Tleubayev AST +27'25"
79 POL Kamil Malecki CCC +28'01"
80 BEL Jimmy Duquennoy WVA +28'22"
81 TUR Muhammet Atalay TUR +29'30"
82 ITA Federico Zurlo UAD +29'41"
83 ITA Marco Benfatto ANS +29'53"
84 TUR Batuhan Özgür TUR +30'01"
85 ITA Marco Coledan TFS +30'33"
86 ITA Alex Turrin WIL +32'02"
87 TSJ Leopold König BOH +32'18"
88 ITA Matteo Pelucchi BOH +32'34"
89 BRA Lincoln Silva SOU +32'46"
90 BRA Pedro Nicácio SOU +33'15"
91 ITA Alberto Cecchin WIL +34'24"
92 BEL Ludovic Robeet WVA +35'59"
93 BRA Roberto Silva SOU +40'23"
1 BEL Edward Theuns TFS 3u24'32"
2 ITA Matteo Pelucchi BOH +0"
3 ITA Francesco Gavazzi ANS +0"
4 COL Jarlinson Pantano TFS +0"
5 ITA Davide Ballerini ANS +0"
6 ITA Diego Ulissi UAD +0"
7 ITA Riccardo Minali AST +0"
8 ITA Vincenzo Albanese BRD +0"
9 ITA Manuel Belletti WIL +0"
10 ITA Simone Consonni UAD +0"
11 RUS Igor Boev GAZ +0"
12 DEN Jesper Hansen AST +0"
13 POL Michal Paluta CCC +0"
14 VS Kiel Reijnen TFS +0"
15 SPA Eduard Prades CJR +0"
16 COL Daniel Martínez WIL +0"
17 ITA Fausto Masnada ANS +0"
18 RUS Ildar Arslanov GAZ +0"
19 ITA Enrico Barbin BRD +0"
20 TUR Ahmet Örken TUR +0"
21 SPA Diego Rubio CJR +0"
22 KAZ Andrey Zeits AST +0"
23 BEL Grégory Habeaux WVA +0"
24 WRU Ilia Koshevoy WIL +0"
25 POL Mateusz Taciak CCC +0"
26 ZWI Lukas Spengler WVA +0"
27 LET Aleksejs Saramotins BOH +0"
28 TUR Feritcan Samli TUR +0"
29 TUR Onur Balkan TUR +0"
30 POL Piotr Brozyna CCC +0"
31 TUR Nazim Bakirci TUR +0"
32 TUR Serkan Balkan TUR +0"
33 DUI Silvio Herklotz BOH +0"
34 SPA Antonio Molina CJR +0"
35 VS Chris Butler CJR +0"
36 POL Leszek Plucinski CCC +0"
37 COL Darwin Atapuma UAD +0"
38 BRA Pedro Nicácio SOU +0"
39 BRA Lincoln Silva SOU +0"
40 VEN Yonder Godoy WIL +0"
41 JAP Fumiyuki Beppu TFS +0"
42 TUR Ahmet Akdilek TUR +0"
43 RUS Sergey Firsanov GAZ +0"
44 KAZ Dmitriy Gruzdev AST +0"
45 ITA Mattia Frapporti ANS +0"
46 ITA Edoardo Zardini BRD +0"
47 ITA Matteo Spreafico ANS +0"
48 ITA Danilo Celano CJR +0"
49 ITA Alex Turrin WIL +0"
50 BRA Murilo Affonso SOU +0"
51 NED Boy van Poppel TFS +0"
52 ITA Mirco Maestri BRD +0"
53 RUS Sergej Lagoetin GAZ +0"
54 IER Sam Bennett BOH +0"
55 RUS Ivan Rovnyi GAZ +0"
56 POL Przemyslav Niemiec UAD +0"
57 ITA Alessandro Tonelli BRD +0"
58 ITA Marco Maronese BRD +0"
59 RUS Pavel Broett GAZ +0"
60 BEL Jimmy Duquennoy WVA +0"
61 TUR Batuhan Özgür TUR +0"
62 TSJ František Sisr CCC +0"
63 SLO Marko Kump UAD +0"
64 ITA Marco Benfatto ANS +0"
65 ITA Paolo Simion BRD +0"
66 BEL Thomas Deruette WVA +0"
67 DUI Jonas Koch CCC +0"
68 POR Rafael Reis CJR +0"
69 KAZ Ruslan Tleubayev AST +0"
70 POL Kamil Malecki CCC +2'28"
71 POL Patryk Stosz CCC +2'28"
72 KAZ Zhandos Bizhigitov AST +0"
73 KAZ Nikita Stalnov AST +2'29"
74 TSJ Leopold König BOH +0"
75 FRA Christophe Masson WVA +0"
76 SPA David Arroyo CJR +0"
77 ITA Marco Coledan TFS +0"
78 BEL Julien Stassen WVA +0"
79 ITA Alberto Cecchin WIL +2'55"
80 ITA Andrea Vendrame ANS +2'55"
81 TUR Muhammet Atalay TUR +3'18"
82 BEL Ludovic Robeet WVA +3'21"
83 NOO Vegard Laengen UAD +3'22"
84 NZL Shane Archbold BOH +0"
85 ITA Edward Ravasi UAD +3'50"
86 ITA Federico Zurlo UAD +3'51"
87 ITA Simone Sterbini BRD +3'56"
88 VS Gregory Daniel TFS +4'01"
89 ITA Liam Bertazzo WIL +4'01"
90 BRA Flávio Cardoso SOU +0"
91 SPA Jordi Simón SOU +0"
92 BRA Roberto Silva SOU +0"
93 RUS Nikolai Trussov GAZ +0"
DUI Michael Schwarzmann BOH
ITA Eugenio Alafaci TFS
1 BEL Edward Theuns TFS 68
2 IER Sam Bennett BOH 60
3 ITA Simone Consonni UAD 52
4 ITA Francesco Gavazzi ANS 44
5 ITA Riccardo Minali AST 42
6 ITA Manuel Belletti WIL 35
7 ITA Diego Ulissi UAD 33
8 ITA Davide Ballerini ANS 33
9 TUR Ahmet Örken TUR 28
10 ITA Matteo Pelucchi BOH 27
11 ITA Marco Benfatto ANS 26
12 ITA Vincenzo Albanese BRD 24
13 SPA Eduard Prades CJR 23
14 DEN Jesper Hansen AST 18
15 ITA Paolo Simion BRD 16
16 COL Jarlinson Pantano TFS 16
17 DUI Jonas Koch CCC 15
18 SPA Jordi Simón SOU 14
19 POL Michal Paluta CCC 14
20 COL Daniel Martínez WIL 13
21 ITA Fausto Masnada ANS 12
22 VEN Yonder Godoy WIL 12
23 ITA Federico Zurlo UAD 12
24 ITA Andrea Vendrame ANS 11
25 RUS Ildar Arslanov GAZ 10
26 NED Boy van Poppel TFS 10
27 RUS Nikolai Trussov GAZ 8
28 POL Przemyslav Niemiec UAD 7
29 TUR Feritcan Samli TUR 6
30 KAZ Andrey Zeits AST 6
31 ITA Enrico Barbin BRD 6
32 BEL Grégory Habeaux WVA 6
33 TSJ František Sisr CCC 6
34 BEL Thomas Deruette WVA 6
35 ITA Mirco Maestri BRD 5
36 ITA Matteo Spreafico ANS 5
37 RUS Igor Boev GAZ 5
38 TSJ Leopold König BOH 5
39 KAZ Ruslan Tleubayev AST 4
40 WRU Ilia Koshevoy WIL 3
41 ITA Danilo Celano CJR 3
42 ZWI Lukas Spengler WVA 3
43 BRA Flávio Cardoso SOU 3
44 BRA Murilo Affonso SOU 3
45 TUR Batuhan Özgür TUR 3
46 VS Kiel Reijnen TFS 2
47 POL Patryk Stosz CCC 2
48 COL Darwin Atapuma UAD 1
49 VS Gregory Daniel TFS 1
50 NZL Shane Archbold BOH 1
51 TUR Muhammet Atalay TUR 1
52 ITA Alex Turrin WIL 1
1 ITA Mirco Maestri BRD 14
2 ITA Danilo Celano CJR 12
3 ITA Alessandro Tonelli BRD 8
4 BEL Thomas Deruette WVA 7
5 ITA Diego Ulissi UAD 5
6 WRU Ilia Koshevoy WIL 5
7 COL Daniel Martínez WIL 5
8 ITA Alberto Cecchin WIL 5
9 ITA Enrico Barbin BRD 4
10 TUR Onur Balkan TUR 4
11 TUR Feritcan Samli TUR 4
12 NZL Shane Archbold BOH 3
13 DEN Jesper Hansen AST 3
14 ITA Davide Ballerini ANS 3
15 VS Gregory Daniel TFS 2
16 DUI Jonas Koch CCC 2
17 BRA Murilo Affonso SOU 2
18 ITA Fausto Masnada ANS 1
19 SPA Antonio Molina CJR 1
20 POL Michal Paluta CCC 1
21 ITA Edward Ravasi UAD 1
22 ITA Paolo Simion BRD 1
23 ITA Alex Turrin WIL 1
1 ITA Wilier Triestina - Selle Italia WIL 79u38'32"
2 VAE UAE Team Emirates UAD +21"
3 DUI BORA - hansgrohe BOH +1'27"
4 KAZ Astana Pro Team AST +1'41"
5 SPA Caja Rural - Seguros RGA CJR +2'02"
6 RUS Gazprom - RusVelo GAZ +2'12"
7 VS Trek - Segafredo TFS +2'38"
8 ITA Androni - Sidermec - Bottecchia ANS +3'24"
9 ITA Bardiani - CSF BRD +4'11"
10 POL CCC - Sprandi - Polkowice CCC +4'18"
11 TUR Turkije TUR +8'16"
12 BEL WB - Veranclassic - Aquality Protect WVA +10'59"
13 BRA Soul Brasil Pro Cycling Team SOU +34'36"