Refresh


home : Wielrennen : Ronde van Denemarken


Jonge Deen Mads Pedersen tiomfeert in eigen land

Walscheid klopt eindwinnaar Pedersen (rechts) in de slotrit.

za 16/09/2017 - 18:45 Mads Pedersen heeft de eindzege niet meer laten glippen in de Ronde van Denemarken. De Deen van Trek eindigde als tweede in de slotrit, gewonnen door de Duitser Max Walscheid.

Trek controleerde de slotrit en er was een hoofdrol weggelegd voor Jasper Stuyven. Onze landgenoot was beresterk in de plaatselijke ronden en had ze een mooi aandeel in de eindzege van Mads Pedersen.

Even was er opschudding onderweg toen het peloton op het plaatselijke circuit even werd gehinderd door een opblaasbare boog die lucht verloor, maar het oponthoud viel mee.

Pedersen sprintte slim en sterk naar de tweede plaats in de slotrit en zo kwam zijn eindzege niet meer in gevaar. Zijn naaste belager, Michael Valgren eindigde als vijfde. De slotrit was een prooi voor Max Walscheid. De jonge Duitser van Team Sunweb won de massasprint en rondde zo het harde werk van zijn ploegmaats af.

profiel
Uitslag

Uitslag rit

1 DUI Max Walscheid SUN 4u44'10"
2 DEN Mads Pedersen TFS +0"
3 DEN Michael Svendgaard TVC +0"
4 FRA Thomas Boudat DEN +0"
5 DEN Michael Valgren AST +0"
6 FRA Christophe Laporte COF +0"
7 ITA Mirco Maestri BRD +0"
8 DEN Alexander Kamp TVC +0"
9 DEN Christoffer Lisson ABB +0"
10 BEL Jasper Stuyven TFS +0"
11 DUI Phil Bauhaus SUN +0"
12 BEL Pieter Vanspeybrouck WGG +0"
13 NED Jesper Asselman RNL +0"
14 ITA Danilo Napolitano WGG +0"
15 BEL Dries Van Gestel SVB +0"
16 BEL Christophe Noppe SVB +0"
17 BEL Aimé De Gendt SVB +0"
18 DEN Rasmus Guldhammer TVC +0"
19 NED Lennard Hofstede SUN +0"
20 BEL Robin Sténuit WGG +0"
26 BEL Preben Van Hecke SVB +0"
33 BEL Lindsay De Vylder SVB +0"
43 BEL Brecht Dhaene WGG +0"
51 BEL Kevin Van Melsen WGG +0"
60 BEL Jarl Salomein SVB +0"
81 BEL Michael Van Staeyen COF +22"
83 BEL Kenneth Van Rooy SVB +32"
BEL Benjamin Declercq SVB
klassement
1 DEN Mads Pedersen TFS 13u41'35"
2 DEN Michael Valgren AST +15"
3 DEN Casper Pedersen TGC +46"
4 DEN Rasmus Guldhammer TVC +1'00"
5 NED Lennard Hofstede SUN +1'16"
6 DEN Torkil Veyhe TCQ +1'23"
7 NED Pieter Weening RNL +1'25"
8 FRA Christophe Laporte COF +1'26"
9 DEN Asbjørn Kragh DEN +1'37"
10 DEN Jonas Gregaard RIW +1'39"
1 DUI Max Walscheid SUN 4u44'10"
2 DEN Mads Pedersen TFS +0"
3 DEN Michael Svendgaard TVC +0"
4 FRA Thomas Boudat DEN +0"
5 DEN Michael Valgren AST +0"
6 FRA Christophe Laporte COF +0"
7 ITA Mirco Maestri BRD +0"
8 DEN Alexander Kamp TVC +0"
9 DEN Christoffer Lisson ABB +0"
10 BEL Jasper Stuyven TFS +0"
11 DUI Phil Bauhaus SUN +0"
12 BEL Pieter Vanspeybrouck WGG +0"
13 NED Jesper Asselman RNL +0"
14 ITA Danilo Napolitano WGG +0"
15 BEL Dries Van Gestel SVB +0"
16 BEL Christophe Noppe SVB +0"
17 BEL Aimé De Gendt SVB +0"
18 DEN Rasmus Guldhammer TVC +0"
19 NED Lennard Hofstede SUN +0"
20 BEL Robin Sténuit WGG +0"
21 FRA Florian Maitre DEN +0"
22 NED Roy Curvers SUN +0"
23 DEN Torkil Veyhe TCQ +0"
24 FRA Charles Planet TNN +0"
25 DEN Casper Pedersen TGC +0"
26 BEL Preben Van Hecke SVB +0"
27 DEN Niklas Eg TVC +0"
28 DEN Asbjørn Kragh DEN +0"
29 NED Pim Ligthart RNL +0"
30 KAZ Ruslan Tleubayev AST +0"
31 DEN Jonas Gregaard RIW +0"
32 NED Marco Minnaard WGG +0"
33 BEL Lindsay De Vylder SVB +0"
34 DEN Chris Sørensen RIW +0"
35 NED Pieter Weening RNL +0"
36 DEN Mikkel Honoré DEN +0"
37 SPA David Lozano TNN +0"
38 FRA Fabien Grellier DEN +0"
39 DEN Emil Vinjebo TGC +0"
40 NED Elmar Reinders RNL +0"
41 KAZ Dmitriy Gruzdev AST +0"
42 ITA Simone Antonini WGG +0"
43 BEL Brecht Dhaene WGG +0"
44 DEN Jonas Aaen RIW +0"
45 DEN Troels Vinther RIW +0"
46 DEN Nicklas Pedersen TGC +0"
47 FRA Geoffrey Soupe COF +0"
48 NED Boy van Poppel TFS +0"
49 ZWI Grégory Rast TFS +0"
50 ITA Alessandro Tonelli BRD +0"
51 BEL Kevin Van Melsen WGG +0"
52 DEN Sebastian Lander DEN +0"
53 DEN Jannik Hansen ABB +0"
54 DEN Jesper Schultz TCQ +0"
55 KAZ Yevgeniy Gidich AST +0"
56 DEN Michael Reihs TVC +0"
57 DEN Silas Clemmensen DEN +0"
58 NED Jeroen Meijers RNL +0"
59 NED Brian van Goethem RNL +0"
60 BEL Jarl Salomein SVB +0"
61 KAZ Arman Kamyshev AST +0"
62 DEN Niklas Larsen TVC +0"
63 FRA Bryan Nauleau DEN +0"
64 FRA Cyril Lemoine COF +13"
65 FRA Adrien Petit DEN +18"
66 DEN Frederik Muff DEN +22"
67 ITA Edoardo Zardini BRD +22"
68 ITA Marco Maronese BRD +22"
69 AUS Fabio Calabria TNN +22"
70 FIN Joonas Henttala TNN +22"
71 DEN Andreas Stokbro RIW +22"
72 ITA Umberto Orsini BRD +22"
73 ITA Lorenzo Fortunato BRD +22"
74 DEN Jakob Egholm TGC +22"
75 DEN Mark Pedersen TVC +22"
76 DEN Mikkel Skjellerup DEN +22"
77 ITA Nicola Conci TFS +22"
78 FRA Romain Gioux TNN +22"
79 DEN Casper von Folsach TGC +22"
80 DEN Morten Øllegaard ABB +22"
81 BEL Michael Van Staeyen COF +22"
82 DEN Matti Breschel AST +27"
83 BEL Kenneth Van Rooy SVB +32"
84 DEN Jesper Andreasen ABB +32"
85 DEN Mathias Bregnhøj ABB +32"
86 DEN Morten Hulgaard ABB +32"
87 DEN Nicolai Brøchner RIW +52"
88 DEN Andreas Jeppesen TVC +1'11"
89 DEN Andreas Kron RIW +1'15"
90 DEN Patrick Clausen RIW +1'21"
91 DEN Martin Madsen ABB +1'23"
92 FRA Alexandre Pichot DEN +1'23"
93 FRA Paul Ourselin DEN +1'23"
94 FRA Yohann Gène DEN +1'23"
95 DEN Rasmus Wallin TCQ +1'43"
96 DEN Martin Mortensen TCQ +1'43"
97 NED Sjoerd van Ginneken RNL +1'43"
98 DEN Nicklas Bøje TGC +2'39"
99 DEN Christian Moberg TCQ +2'39"
100 DEN Mathias Krigbaum TCQ +2'39"
101 KAZ Zhandos Bizhigitov AST +2'39"
102 DEN August Poulsen DEN +3'19"
103 NED Martijn Verschoor TNN +3'59"
104 NED Tim Ariesen RNL +3'59"
105 NED Ramon Sinkeldam SUN +4'24"
106 DEN Steffen Christiansen ABB +5'41"
107 DEN Jakob Madsen DEN +5'41"
108 DUI Max Kanter SUN +6'52"
109 DEN Rasmus Iversen TGC +8'49"
110 LUX Laurent Didier TFS +8'49"
ITA Simone Sterbini BRD
BEL Benjamin Declercq SVB
SPA Javier Megías TNN
DUI John Degenkolb TFS
OOS Matthias Brändle TFS
1 DEN Mads Pedersen TFS 28
2 DEN Casper Pedersen TGC 25
3 DEN Michael Valgren AST 22
4 OOS Matthias Brändle TFS 15
5 DEN Martin Madsen ABB 12
6 FRA Christophe Laporte COF 11
7 FRA Florian Maitre DEN 10
8 NED Lennard Hofstede SUN 10
9 DUI Phil Bauhaus SUN 10
10 DEN Rasmus Guldhammer TVC 9
11 DEN Mathias Krigbaum TCQ 9
12 BEL Dries Van Gestel SVB 8
13 NED Pieter Weening RNL 8
14 DEN Niklas Larsen TVC 8
15 FRA Thomas Boudat DEN 8
16 FRA Fabien Grellier DEN 7
17 DEN Matti Breschel AST 7
18 NED Marco Minnaard WGG 6
19 DEN Michael Svendgaard TVC 6
20 DUI Max Walscheid SUN 6
21 DEN Mathias Bregnhøj ABB 6
22 DEN Alexander Kamp TVC 5
23 DEN Nicolai Brøchner RIW 5
24 DEN Torkil Veyhe TCQ 4
25 DEN Jonas Gregaard RIW 4
26 NED Elmar Reinders RNL 4
27 NED Jesper Asselman RNL 4
28 NED Pim Ligthart RNL 3
29 DEN Martin Mortensen TCQ 3
30 DUI John Degenkolb TFS 3
31 NED Brian van Goethem RNL 1
32 NED Jeroen Meijers RNL 1
33 DEN Morten Hulgaard ABB 1
34 DEN Silas Clemmensen DEN 1
1 DEN Andreas Stokbro RIW 30
2 DEN Mathias Bregnhøj ABB 22
3 BEL Benjamin Declercq SVB 18
4 BEL Dries Van Gestel SVB 16
5 DEN Andreas Kron RIW 16
6 DEN Mathias Krigbaum TCQ 12
7 FRA Fabien Grellier DEN 10
8 DEN Jonas Gregaard RIW 6
9 FRA Florian Maitre DEN 6
10 DEN Emil Vinjebo TGC 4
11 NED Marco Minnaard WGG 4
12 ITA Danilo Napolitano WGG 4
13 NED Lennard Hofstede SUN 2
14 DEN Niklas Larsen TVC 2
15 DEN Silas Clemmensen DEN 2